067 2333757
Вопрос/ответ

                                                              Часті запитання

Через який час, після оформлення замовлення на сайті, можна отримати відповідь?

Якщо Ви розміщуєте замовлення протягом робочого дня (тобто пн.-пт. з 09:00 до 18:00), то Ви отримуєте відповідь того ж дня. Ми намагаємося в максимально короткі терміни відповісти на Ваше замовлення. Якщо замовлення розміщено після закінчення робочого дня або у вихідний день, Ви отримаєте відповідь протягом наступного робочого дня.

 

Чи можливий обмін або повернення виробу?

 За законодавством України ювелірні вироби входять до переліку тих, що не підлягають поверненню та обміну.

 Ювелірні вироби належної якості обміну та поверненню не підлягають (п.9 ст. 1 "Правил роздрібної торгівлі ювелірними та іншими виробами з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органічного утворення та напівдорогоцінного каміння", затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.1999 р. №460, зі змінами, внесеними згідно з постановами КМ № 250 від 16.03.2001 р., № 450 від 06.05.2001 р., № 1178 від 17.08.2002 р., № 2079 від 30.12.2003 р.).

Повернення ювелірних виробів заборонено згідно із законодавством України, але оскільки покупка здійснюється за допомогою мережі Інтернет, то відмовитися від виробу Ви можете тільки при кур'єрі, до оплати.

 

Чи є у Вас гарантія на ювелірні вироби?

Так. Якщо Ви виявили заводський брак виробу, Ви маєте право повернути нам його або зробити обмін на аналогічний виріб належної якості. Для того щоб здійснити обмін виробу, Вам необхідно звернутися у відділ продажу, або надіслати лист на нашу адресу.

Вміст конверта:

Виріб; Оригінал чека. Попередньо зробіть копію, яка має залишитися у Вас; Копію першої та другої сторінки паспорта; Заяву довільної форми на ім'я, зазначене в товарному чеку (пункт "постачальник"). У заяві необхідно вказати причину обміну виробу.

У разі виявлення заводського браку, виріб обмінюється на той самий виріб належної якості або аналогічний.

У разі, якщо незалежною експертизою буде встановлено, що виріб піддавався механічним деформаціям чи/або хімічним впливам - повернення або обмін виробу неможливий.

Які гарантії, що продавані Вами вироби не фальшивка? Чи є у Вас сертифікати на Ваші вироби?

Уся представлена в "Ювелірна Лавка JLavka.com" продукція відповідає українським і міжнародним стандартам якості, згідно з чинним законодавством пройшла необхідну атестацію та сертифікацію. Наші ювелірні вироби з дорогоцінних металів перевірені Пробірною Палатою України і мають відповідне клеймо. Всі прикраси комплектуються биркою виробника із зазначенням точної ваги виробу, кількості, найменування і ваги каміння, найменування і проби дорогоцінного металу. Бирка надійно кріпиться безпосередньо до самого виробу за допомогою бавовняної нитки і незнімної металевої пломби. На кожен виріб нами в обов'язковому порядку видається товарний і касовий чек, що засвідчує купівлю даного ювелірного виробу в нашому магазині.


Чи можу я замовити виріб, який сподобався, але в іншому кольорі золота або з іншим каменем?

Так, така можливість для деяких моделей є. Вам потрібно звернутися до нас і домовитися про всі деталі та можливі терміни виконання замовлення, оскільки деякі зміни можуть вплинути на вагу і ціну виробу.


Чи можна приїхати до Вас у магазин подивитися, вибрати, поміряти і придбати вироби на місці?

Ознайомитися з асортиментом ми запрошуємо Вас до наших магазинів, де кваліфіковані продавці-консультанти допоможуть підібрати ювелірну прикрасу індивідуально! У магазинах представлена суттєва частина ювелірного асортименту сайту. Також, у магазинах Ви можете отримати будь-яке замовлення з сайту JLavka.com. Адреси тут: перейти до розділу "контакти"

 

Як і де отримати точну інформацію про виріб і дорогоцінне каміння в ньому?

Вся інформація знаходиться на бирці ювелірного виробу. На бирці мають бути вказані:

Найменування виробу, наприклад "каблучка";

Артикул - спеціальне позначення, що використовується виробником;

Метал і його проба, наприклад "золото 585";

Розмір виробу, наприклад "17.5";

Маса виробу - "3.48 гр.".

На зворотному боці бирки вказані характеристики вставок, наприклад "2 бр.,57 кр.,0.19 кт.,4/6", що означає:

У виробі 2 діаманти, огранювання діамантів кругле 57 граней, загальна вага діамантів 0.19 карат, характеристика діамантів 4/6 (4-колір, 6-чистота)

Бирка кріпиться до виробу спеціальною ниткою з пломбою, що виключає можливість підміни виробу або бирки. Бирка є офіційним сертифікатом заводу виробника на даний ювелірний виріб.

 

Чому ціна, яку мені називає менеджер, відрізняється від ціни зазначеної на сайті?

Ціна ювелірного виробу здебільшого залежить від ваги золота, розміру, а також ваги і кількості дорогоцінного каміння. Кожен виріб - індивідуальний, тому на сайті вказана ціна за виріб з усередненими параметрами. Якщо менеджер називає Вам іншу ціну, він зобов'язаний уточнити з чим це пов'язано. Зазвичай ціна може збільшитися або зменшитися через меншу або більшу вагу золота (наприклад, каблучка 16-го розміру коштуватиме менше за каблучку 19 розміру, і також ціна на ланцюг 50 см. значно відрізнятиметься від ціни ланцюга 40 см.)

 

Виріб виставлено на сайті, але консультант каже, що його немає наразі в наявності. Чому?

Може бути кілька причин: виріб може бути зарезервовано за покупцем, але ще не продано; виріб перебуває у стадії доставки покупцеві; менеджери не встигли оновити інформацію про продані вироби.

 

Чи можливо, що в описі виробу вказана невірна інформація?

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб уся інформація на нашому сайті, включно з цінами, була актуальною і правильною.
Будемо вдячні, якщо Ви нам повідомите про знайдену помилку.

 

 
 
 
Дружіть з нами в соціальних мережах:
Акції, знижки, подарунки!